Wypożyczalnia kajaków, spływy kajakowe Krutynia

Organizujemy spływy kajakowe rzeką Krutyń i na okolicznych jeziorach a także po uzgodnieniu warunków w dowolnym miejscu na terenie Mazur. Pomagamy dobrać trasę w zależności od umiejętności i preferencji. Udostępniamy mapki tras i doradzamy czym kierować się przy doborze trasy. Dowozimy na start trasy i odbieramy w dowolnym możliwym umówionym miejscu a także na życzenie po telefonicznej zmianie punktu odbioru. Trasy które doradzamy w zależności od preferencji są zarówno klimatyczne nastawione na ciszę, spokój i podziwianie przyrody, dzikiego ptactwa: kaczek, łabędzi etc. unikalnej nietkniętej ręką człowieka roślinności w naturalnych warunkach a także trasy nastawione na kontakt z innymi uczestnikami spływów gdzie spływy mijają wesoło i zabawnie. Zapewniamy szczególne wsparcie niedoświadczonym w spływach kajakowych. Zapewniamy wsparcie pomoc i transport w przypadku załamania się pogody.

Posiadamy na wyposażeniu komfortowe klimatyzowane auta do przewozu osób, udostępniamy jedno, dwu i trzyosobowe kajaki wszystkie komfortowe lekkie czyste i „nowe”. Na wyprawy na jeziora udostępniamy kajaki bezpieczne z głębszymi burtami bez ryzyka wtargnięcia fali do wewnątrz kajaka. Zapewniamy kapoki i kamizelki zabezpieczające uczestników spływów zarówno dla dorosłych jak i małych dzieci.

Posiadamy do udostępnienia wygodne rowery wokół jest wiele tras gdzie podziwiać można piękno Mazur, roślinność, lasy, rzeki, jeziora, zwierzęta. Tu również zapewniamy wsparcie pomoc i transport w przypadku załamania się pogody.


Zapytaj o ofertę